Femisol® - Cíťte sa lepšie a krajšie v menopauze. Vyrobené v Nemecku.
Objednať >

FAQ

 • Ako dlho trvá menopauza?

  U väčšiny žien trvá menopauza približne päť až desať rokov. V tomto období je veľmi dôležité, aby ste sa o seba dobre starali, aby ste sa cítili dobre a tešili sa zo života. Ďalšiu pozornosť treba venovať aj zdravej výžive, pravidelnej pohybovej aktivite, dostatočnej hydratácii, odpočinku a starostlivosti o duševné zdravie.

 • Aké sú hlavné výhody užívania ďateliny červenej?

  Ďatelina červená je bohatá na izoflavóny a často sa používa ako bylinka na prírodnú liečbu príznakov menopauzy. Fytoestrogény sú prírodné látky, ktorých chemická štruktúra je podobná ženským pohlavným hormónom a napodobňujú alebo regulujú funkciu endogénnych estrogénov. Jedným z najvýznamnejších zdrojov fytoestrogénov je ďatelina červená (Trifolium pratense).  Extrakt z ďateliny červenej je jednou z hlavných zložiek výživového doplnku Femisol.

 • Ako môžem užiť Femisol?

  Užívajte dve kapsuly denne, jednu ráno a jednu večer, zapite trochou vody. Odporúčame užívať aspoň 3 mesiace.

 • Musím užívať ďalšie vitamíny dodatočne?

  Užívanie iných doplnkov stravy s podobnými zložkami alebo účinkami sa neodporúča, aby sa neprekročila denná dávka.

 • Môže Femisol pomôcť zvýšiť libido (sexuálnu túžbu) v menopauze?

  Femisol v sebe spája dve zložky, ktoré majú, ako ukazujú výsledky výskumu, pozitívne účinky na libido. Ďatelina červená a maca sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na libido a sexuálnu túžbu.

 • Môžem užívať Femisol po menopauze?

  Áno, Femisol môžete užívať aj po menopauze. Kombinácia vitamínov a minerálov pomôže vášmu imunitnému systému a problémom súvisiacim so zmeneným množstvom estrogénu v tele. Niekoľko rokov po menopauze ženy často začínajú mať problémy s kardiovaskulárnymi ochoreniami, osteoporózou a priberaním.

 • Môžem začať užívať Femisol pred menopauzou?

  Femisol môžete začať užívať hneď, ak sa u vás objaví nepravidelná menštruácia a iné príznaky typické pre premenopauzu alebo perimenopauzu.

 • Aká je odporúčaná doba užívania Femisolu?

  Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame užívať doplnok stravy Femisol aspoň 3 mesiace. Obsahuje prírodné zložky a je vhodný na dlhodobú konzumáciu bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

 • Je Femisol kvalitným doplnkom stravy?

  Produkty sú vyrobené v Nemecku, v súlade s najvyššími štandardmi kvality (ISO 9001:2008, GMP/HACCP, DE-ÖKO-024) a kontrolované interným a externým auditom. Výrobca sa zaviazal vyrábať iba vysokokvalitné produkty z kontrolovaných a bezpečných surovín. Femisol neobsahuje syntetické hormóny a je vhodný aj pre vegánov.

 • Pomôže mi Femisol s návalmi tepla?

  Návaly tepla, po ktorých nasleduje začervenanie, môžu trvať niekoľko sekúnd alebo niekoľko minút a sú výsledkom zmenenej hormonálnej rovnováhy. Vitamín B6 a kombinácia izoflavónov maca a ďateliny červenej priaznivo ovplyvňujú hormonálnu rovnováhu.

 • Obsahuje produkt syntetické hormóny?

  Femisol je prírodný doplnok stravy a neobsahuje žiadne syntetické hormóny. Jeho hlavnou zložkou sú izoflavóny z ďateliny červenej (fytoestrogén), ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami pri klimakterických symptómoch a ktoré sa využívajú na prírodnú liečbu príznakov menopauzy. Pretože Femisol obsahuje prírodné zložky, ktoré sú vo svojej funkcii slabšie, minimálna odporúčaná doba užívania je 3 mesiace.

 • Kedy môžem začať užívať Femisol?

  Prípravok môžete začať užívať hneď, ako pocítite, že vaše telo prechádza do perimenopauzy. Prvým znakom je nepravidelná menštruácia, zmeny nálad, podráždenosť, návaly tepla, nočné potenie, nespavosť atď. Femisol odporúčame užívať aspoň 3 mesiace.

 • Čo je hlavná výhoda výživového doplnku Femisol?

  Hlavnou výhodou doplnku stravy Femisol je, že berie ženu ako celok a pomáha jej prekonať problematické obdobie života. Je to obdobie hormonálnych výkyvov, pocitu únavy (vyčerpanosti) a estetických zmien pleti a pokožky. To často vedie k zlej nálade a nízkemu sebavedomiu.

  Femisol obsahuje okrem ďateliny červenej a macy aj vitamíny C, B6, D a zinok, ktoré majú preukázateľne pozitívny vplyv na hormonálnu aktivitu a celkovú duševnú pohodu (menej únavy). Femisol sa vyrába v Nemecku v súlade s najvyššími štandardmi kvality (certifikáty GMP a ISO).

 • Pre koho je Femisol určený?

  Odporúča sa ženám, ktoré majú minimálne 45 rokov a chcú zmierniť príznaky menopauzy alebo perimenopauzy a cítiť sa lepšie.

 • Ako Femisol účinkuje?

  Femisol® je doplnok stravy zložený z kombinácie vitamínov a minerálov, ktoré preukázateľne prispievajú k regulácii hormonálnej aktivity (vitamín B6), pomáhajú znižovať únavu (vitamín B6 a C), prispievajú k normálnej psychickej činnosti (vitamín B6 a C) a udržiavať zdravé kosti, zuby, vlasy a pokožku (vitamín D a zinok). Je určený pre ženy, ktoré chcú zmierniť príznaky menopauzy a cítiť sa lepšie.

 • Čo je menopauza?

  Menopauza je prirodzenou súčasťou starnutia, ktorou si prechádza každá žena. Nie je to choroba ani problém. V dôsledku poklesu hormónov a narušenej rovnováhy ide o obdobie citových a fyzických zmien.

Všetky práva vyhradené © 2012 - 2024
Production: MMstudio
close Používame súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z návštevy našej stránky.

Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Femisol. (Viac informácií)
OK