Femisol® - Cíťte sa lepšie a krajšie v menopauze. Vyrobené v Nemecku.
Objednať >

Icon FemisolFemisol
Femisol® je doplnok stravy zložený z kombinácie vitamínov a minerálov, ktoré preukázateľne prispievajú k regulácii hormonálnej aktivity (vitamín B6), pomáhajú znižovať únavu (vitamín B6 a C), prispievajú k normálnej psychickej činnosti (vitamín B6 a C). Tiež udržiava zdravé kosti, zuby, vlasy a pokožku (vitamín D a zinok).

Odporúča sa ženám na zmiernenie príznakov menopauzy (návaly horúčavy, nespavosť, zmeny nálad a pod.), aby sa cítili lepšie a taktiež pomáha k lepšiemu vzhľadu pokožky, vlasov a nechtov.

Femisol je správnou voľbou pre každú ženu, ktorá pociťuje príznaky menopauzy a chce sa cítiť lepšie. Starať sa o seba je zrelé rozhodnutie.

 • Prispieva k regulácii hormonálnej aktivity v menopauze,
 • obsahuje izoflavóny ďateliny červenej,
 • vžiadne umelé hormóny
 • starostlivo vybrané vitamíny, minerály a bylinky na zmiernenie príznakov menopauzy,
 • vplyv na  duševnú pohodu (zníženie únavy a zlepšenie imunitného systému) a fungovanie nervového systému
 • pomáha udržiavať  zdravé kosti, nechty, pokožku a vlasy,
 • obsahuje macu,
 • prírodné & bez vedľajších účinkov.

Kvalita je pre nás dôležitá.

Výživový doplnok Femisol obsahuje ingrediencie len tej najvyššej kvality. Vyrobené v Nemecku, v súlade s najvyššími štandardmi kvality (ISO 9001:2008, GMP/HACCP, DE-ÖKO-024) a kontrolované interným a externým auditom.

Vyrobené v Nemecku od Vivamedis® v spolupráci s Goerlich Pharma.O menopauze.


Je to prirodzený proces u každej ženy, ktorá dosiahne určitý vek. Aj keď je to normálny proces, ktorým si prechádza každá žena, každá ho prežíva inak. Je to obdobie, keď hladina hormónu estrogénu klesá a vaječníky prestávajú plniť svoju funkciu.

Našťastie, existuje niekoľko vecí, ktoré môžeme urobiť aby sme sa cítili lepšie a sebavedome vo svojom tele aj v menopauze. Najdôležitejšie je si uvedomiť, že v tom nie ste samé a že k lepšiemu pocitu si môžete dopomôcť aj prirodzeným a bezpečným spôsobom.
Zoznámte sa s Femisolom.

1. Celková duševná pohoda
Vitamíny B6 a C prispievajú k zníženiu vyčerpania (únavy) a k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

2. Normálna funkcia psychiky
Vitamíny B6 a C prispievajú k normálnej funkcii psychiky, aby ste sa vyhli negatívnym a temným myšlienkam, ktoré môžu viesť k smútku, pocitu nepochopenia, osamelosti či dokonca depresii.

3. Udržiavanie zdravých kostí, nechtov, pokožky a vlasov (vitamíny D3, C a zinok)
Pokles hormónov tiež ovplyvňuje vzhľad a hustotu kostí (osteoporóza). Koža je zvyčajne suchšia; objavujú sa vrásky a vlasy sú tenšie a slabšie. Vitamíny D3, C a zinok udržia vašu pokožku, vlasy a kosti zdravé.

 
Menopauza je fyziologický proces, nie choroba. Môže to byť obdobie nových začiatkov a celkovej pohody. Femisol vám to pomôže dosiahnuť prirodzenou cestou.


Femisol tiež obsahuje tradičné bylinky (maca), ktoré majú dlhodobo dokázaný účinok v zmierňovaní príznakov menopauzy.

Viac sa o nich dočítate v kategórii Zloženie.Medzi najčastejšie príznaky menopauzy patria:
 • Návaly tepla a/alebo nočné potenie.
 • Pocit nepohody (únava, vyčerpanie, podráždenosť a zmeny nálady).
 • Zábudlivosť, problémy s koncentráciou.
 • Vaginálna suchosť, nižšie libido, bolesť pri pohlavnom styku, častejšie vaginálne infekcie.

 • Suchá, krehká, matná pokožka, ktorá rýchlo starne a stráca elasticitu.
 • Inkontinencia moču, zadržiavanie vody, častejšie močenie, infekcia močových ciest.
 • Depresia, bolesti hlavy, nespavosť, rýchle zmeny nálad.
 • Priberanie.
 • Starší vzhľad (lámavé nechty, hlboké vrásky a tenké, lámavé vlasy).

Menopauza a vzhľad.

Menopauza je normálny, fyziologický, nevyhnutný proces starnutia a nie choroba.

Pre väčšinu žien je menopauza obdobím zmien, obdobím, kedy sa hormóny pohrávajú s  emóciami. Ženy sa často cítia nepochopené, majú problémy s pamäťou a koncentráciou, majú zmeny nálad, návaly tepla a zmeny fyzického vzhľadu. Pokožka a vlasy strácajú pružnosť, lesk a objem.

Výživový doplnok Femisol sa postará o to, aby ste sa navonok cítili pekné, pretože obsahuje vitamín C (prispieva k tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravých kostí, vlasov a žíl) a zinok, ktorý pomáha udržiavať vaše kosti, pokožku, vlasy a nechty zdravé.Ako si môžeme samé pomôcť v menopauze?

V prvom rade, si vieme pomôcť pár jednoduchými a zdravými spôsobmi. To zahŕňa zdravú stravu, pravidelnú pohybovú aktivitu, dostatok odpočinku, udržiavať pitný režim príjmom dostatkom vody, spánok a taktiež mať samu seba rada a byť k sebe milá. 


Ale niekedy ani to nestačí.

Symptómy nás niekedy môžu ovplyvňovať tak intenzívne, že narušia nás každodenný život. Napríklad nespavosť, ktorá trvá týždne a noci potenia, návaly tepla nám rapídne menia našu náladu a necítime sa dobre.

V takýchto prípadoch sa môžeme rozhodnúť pre takzvanú hormonálnu substitučnú liečbu, ktorú vám môže predpísať váš gynekológ po veľmi podrobnom vyšetrení. 

Vzhľadom na možné rôzne komplikácie (riziko srdcovo-cievnych ochorení, riziko rakoviny prsníka a gastrointestinálneho traktu a pod.) nie sú hormonálne terapie dlhodobým riešením.


Prírodná liečba izoflavónmi, vám pomôže aby ste sa cítili lepšie.


Fytoestrogény sú prírodné látky, ktorých chemická štruktúra je podobná ženským pohlavným hormónom a napodobňujú alebo regulujú funkciu endogénnych estrogénov. 

Majú slabší účinok ako prirodzený estrogén, oveľa rýchlejšie sa rozkladajú a neukladajú sa v tkanivách.

Ďatelina červená (Trifolium pratense) je výnimočná tým, že obsahuje vysokú koncentráciu izoflavónov, čo je druh rastlinného estrogénu (fytoestrogénu), ktorý je funkčne podobný ľudskému estrogénu, no s oveľa slabšími účinkami. V skutočnosti je extrakt z ďateliny červenej jednou z hlavných zložiek výživového doplnku Femisol.

Viac rád, ako získať pomoc počas menopauzy, nájdete tu.


Prehľad vitamínov a minerálov a ich účinok podľa EFSA:


menopavzaVitamín B6 prispieva k normálnej fyziologickej činnosti, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k regulácii hormonálnej činnosti a fungovaniu imunitného systému.
menopavzaVitamín D3 prispieva k zdravým kostiam, zubom a svalom a prispieva k fungovaniu imunitného systému.
menopavzaVitamín C prispieva k činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a hrá dôležitú úlohu pri tvorbe kolagénu, ktorý dopomáha normálnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, kože a zubov. Tiež chráni bunky pred oxidačným stresom.
femisolZinok prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov v zdravej pokožky. Zinok prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
menopavzaMeď prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a pomáha chrániť imunitný systém pred oxidačným stresom.

Obsah v dennej dávke
% RVH*
Extrakt ďateliny červenej/
500 mg/
Izoflavóny40 mg/
Extrakt z koreňa Maca
400 mg/
Výťažok zo ženšenu
100 mg/
Vitamín C100 mg125 %
Zinok10 mg100 %
Meď1,25 mg125 %
Vitamín B61,2 mg86 %
Vitamín D310 mcg200 %
% RVH* = Referenčná Výživová Hodnota
/ = žiadne hodnoty v RVH
Ďalšie zložky: celulóza (mikrokryštalická), stearát horečnatý (rastlinný extrakt)

Denná dávka: 2 kapsuly
Počet denných dávok v balení: 30

Ďatelina červená (Trifolium pretense)simptomi menopavze


Ďatelina červená je bohatá na izoflavóny a už dlho je známa ako najrozšírenejšia bylinka na zmiernenie klimakterických príznakov prirodzenou cestou. Ďalej má pozitívny vplyv na zlepšenie minerálnej hustoty kostí a minimalizuje riziko srdcových problémov, ako je vysoký cholesterol a vysoký krvný tlak.

Izoflavóny ďateliny červenej fungujú v tele podobne ako ženský pohlavný hormón estrogén. Prirodzená hladina estrogénu u žien počas menopauzy klesá a izoflavóny pomáhajú túto zmenu zmierniť. Hormonálna rovnováha je veľmi dôležitá pre psychickú pohodu. Základnými zložkami doplnku stravy Femisol sú izoflavóny ďateliny červenej a vitamín B6, ktoré prispievajú k regulácii hormonálnej aktivity.

Výskumy ukázali, že ďatelina červená je pre väčšinu ľudí bezpečná a pôsobí pomerne rýchlo, pretože zmierňuje symptómy menopauzy v priebehu niekoľkých týždňov užívania a má pozitívny vplyv na zdravie pokožky, vlasov, pleti, libida, nálady, spánku a energie. Pre optimálne výsledky odporúčame užívať doplnok stravy Femisol aspoň 3 mesiace. 

Maca (ekstrakt koreňa Mace)menopavza


Maca je liečivá rastlina, ktorá pomáha riešiť mnohé zdravotné problémy moderného človeka. V Peru (v Andách), kde maca rastie, sa tradične používa v strave a už 2000 rokov sa používa aj v ľudovom liečiteľstve.

Výskum ukázal, že maca má špecificky silný vplyv na aktivitu hormónov regulujúcich činnosť hypofýzy, ktorá reguluje činnosť celého ľudského hormonálneho systému. Maca prispieva k vyváženej hormonálnej činnosti a má tieto pozitívne účinky: zvyšuje libido, zvyšuje plodnosť, upravuje menštruačný cyklus a príznaky PMS a zlepšuje náladu.


 

Ženšen (Panax Ginseng)menopavza


Ženšen sa v Ázii a Severnej Amerike používa už po stáročia. Mnoho ľudí ho používa na zlepšenie kognitívnych funkcií, koncentrácie, pamäte a fyzickej odolnosti. Používa sa tiež v boji proti depresii, úzkosti a chronickej únave. Je známe, že ženšen posilňuje imunitný systém a bojuje proti infekciám. Len málo žien vie, že ženšen sa už dlho používa na liečbu symptómov menopauzy.

Viec o Štúdie

Návod na použitie:


Obsah 60 kapsúl vystačí na 30 dní.

Návod na použitie: Užívajte jednu kapsulu 2x denne po jedle s 2 dl vody. Neužívajte s inými doplnkami stravy v menopauze alebo hormonálnou terapiou. Len na perorálne použitie.

Pre optimálne výsledky užívajte Femisol pre ženy minimálne 3 mesiace.
Neprekračujte odporúčané denné množstvo alebo dávkovanie.
 
Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí!
 
Chráňte pred vlhkosťou a svetlom a uchovávajte pri teplote do 25°C.
Sériové číslo a dátum spotreby sú uvedené na obale.

Čistá hmotnosť: 48 g

menopavza
"Dobrá kvalita, dobrá skúsenosť. Som veľmi spokojná s produktom." Alena


menopavza
"U mňa to funguje. Rýchle dodanie" Beátamenopavza

"Používam to na príznaky perimenopauzy. Návaly tepla/nočné potenie boli moje najväčšie problémy. Návaly tepla sú prakticky preč. A zisťujem, že sa mi zlepšila nálada. Vďaka bohu pre dobro môjho manžela! Tento doplnok vrelo odporúčam. Dúfam, že prejdem cez túto "zmenu" iba s Femisolom. Uvidíme?" Eva, 45 rokov


menopavza
"Dobrý produkt." Lucia, 51 rokovmenopavza
"Pomohlo mi to s vaginálnou suchosťou, takže si môžeme znovu užívať sex." Zuzka


menopavza
"Trpela som mnohými príznakmi, najmä návalmi tepla a nočným potením. Tento produkt mi skutočne pomohol s obidvomi mojimi problémami! Moje návaly tepla sa znížili o 75 %! Neprichádzajú tak často, nie sú také silné a netrvajú tak dlho! Nočné potenie je asi o 1/2 lepšie, ako bolo predtým, ale spím na temperovanej podložke a tá drží teplo. Užívam momentálne Femisol druhý mesiac a budem aj naďalej. Bola som naozaj prekvapená, že to začalo fungovať hneď, keď som začala tabletky užívať... žiadne klamstvá! Nemohla som tomu uveriť, ale začalo mi to fungovať tak rýchlo! Nevšimla som si, že by to fungovalo aj na moje ďalšie príznaky, ale tie dva, ktoré som spomenula, sú tie, s ktorými som bojovala najviac, takže som veľmi šťastná!" Jana


menopavza
"Skvelý produkt na návaly tepla. Zbožňujem tento prípravok a nemôžem bez neho fungovať." Soňa, 53 rokov


menopavza
"Femisol by som rada odporučila všetkým ženám, ktoré prežívajú menopauzu. Bola som jednou z týchto žien. Na konci každého dňa som bola taká unavená a smutná, podráždená, neustále v zlej nálade a neutíchajúce bolesti hlavy... Bála som sa hormonálnej terapie a rozhodla som sa najskôr vyskúšať niečo prirodzenejšie a jednoduchšie. Niekto mi odporučil Femisol a teraz ho používam takmer dva mesiace a cítim sa ako znovuzrodená. Akoby môj život bol opäť môj a ja si ho opäť užívam. Veľmi odporúčam!" Marika, 49 rokov

 
menopavza
"Skutočne to pomáha! Chcela by som však zdôrazniť, že ho musíte užívať asi mesiac, aby ste skutočne pocítili rozdiel. Nerobí zázraky, ale robí veci oveľa jednoduchšími a robí život lepším – hormóny ma stále ešte vedia potrápiť, ale všetko je oveľa miernejšie a menej časté ako na začiatku. Zvykla som mať 2-3 návaly tepla každú hodinu, pričom každý nával trval 5 minút. Šialené, nedalo sa to vydržať! Zničilo mi to celý deň, pretože v práci nemôžete fungovať profesionálne a byť v dobrej nálade, ak sa uprostred zimy potíte ako blázon. Návaly tepla sú tu stále, ale sú menej časté a kratšie, takže mám opäť pod kontrolou svoje hormóny a svoj život." Lenka, 53 rokov


menopavza
"Konečne som našla niečo, vďaka čomu sa cítim lepšie a nepriberám. Mne to funguje!" Jaroslava, 51 rokov


menopavza
"Femisol používam viac ako jeden mesiac a už vidím rozdiel, pretože nepociťujem toľko návalov tepla, najmä v noci, keď konečne môžem spať ako normálny človek a nebudím sa spotená. Tiež sa cítim skvele a deň prežijem ľahšie. Viem, že musím ešte chvíľu počkať, aby som skutočne pocítila rozdiel, ale zatiaľ som ohromená." Michaela, 47 rokov


menopavza
"Femisol si kupujem už šesť mesiacov a som spokojná. Nehovorím, že už nemám žiadne príznaky, ale sú menej časté. V mojom prípade to znamená, že lepšie spím, som menej podráždená a pociťujem menšie výkyvy nálady. A to je len dobre. Tabletky sú malé a bez chuti, takže je ľahké ich prehltnúť. Som spokojná." Nina, 48 rokov


menopavza"Femisol ma zachránil v určitom období môjho života, keď som už nezvládala zmeny okolo mňa a vo mne. Odporúčam aj svojim známym. Menopauza by nám nemala ničiť život, môžeme s ňou niečo urobiť." Anna, 51 rokov


menopavza
"Skúsila som veľa produktov, ktoré sľubovali toľko a zlyhali, ale váš produkt obstál na výbornú. Som nadšená, že dokážem schudnúť vo veku 66 rokov. Som nadšená, že nemám reflux kyseliny a som nadšená, že som konečne našla produkt, ktorý robí to, čo hovorí, že bude robiť. Z celého srdca ďakujem." Petra


menopavza
"Úžasný produkt na návaly tepla. Neviem si predstaviť fungovať bez neho." KatkaFemisol
1x Femisol (6% Ušetríte)
29,95 €
2x Femisol (11% Ušetríte)
56,95 €
3x Femisol (17% Ušetríte)
79,95 €
6x Femisol (22% Ušetríte)
149,95 €
Chcem objednať FemisolShadow bottom
Všetky práva vyhradené © 2012 - 2024
Production: MMstudio
close Používame súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z návštevy našej stránky.

Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Femisol. (Viac informácií)
OK