Femisol® - Cíťte sa lepšie a krajšie v menopauze. Vyrobené v Nemecku.
Objednať >

Skúsenosti užívateľov

Petra

"Skúsila som veľa produktov, ktoré sľubovali toľko a zlyhali, ale váš produkt obstál na výbornú. Som nadšená, že dokážem schudnúť vo veku 66 rokov. Som nadšená, že nemám reflux kyseliny a som nadšená, že som konečne našla produkt, ktorý robí to, čo hovorí, že bude robiť. Z celého srdca ďakujem."

Michaela

47 rokov
"Femisol používam viac ako jeden mesiac a už vidím rozdiel, pretože nepociťujem toľko návalov tepla, najmä v noci, keď konečne môžem spať ako normálny človek a nebudím sa spotená. Tiež sa cítim skvele a deň prežijem ľahšie. Viem, že musím ešte chvíľu počkať, aby som skutočne pocítila rozdiel, ale zatiaľ som ohromená."

Jaroslava

51 rokov
"Konečne som našla niečo, vďaka čomu sa cítim lepšie a nepriberám. Mne to funguje!"

Anna

51 rokov
"Femisol ma zachránil v určitom období môjho života, keď som už nezvládala zmeny okolo mňa a vo mne. Odporúčam aj svojim známym. Menopauza by nám nemala ničiť život, môžeme sňou niečo urobiť."

Lenka

53 rokov
"Skutočne to pomáha! Chcela by som však zdôrazniť, že ho musíte užívať asi mesiac, aby ste skutočne pocítili rozdiel. Nerobí zázraky, ale robí veci oveľa jednoduchšími a robí život lepším – hormóny ma stále ešte vedia potrápiť, ale všetko je oveľa miernejšie a menej časté ako na začiatku. Zvykla som mať 2-3 návaly tepla každú hodinu, pričom každý nával trval 5 minút. Šialené, nedalo sa to vydržať! Zničilo mi to celý deň, pretože v práci nemôžete fungovať profesionálne a byť v dobrej nálade, ak sa uprostred zimy potíte ako blázon. Návaly tepla sú tu stále, ale sú menej časté a kratšie, takže mám opäť pod kontrolou svoje hormóny a svoj život."

Marika

49 rokov
"Femisol by som rada odporučila všetkým ženám, ktoré prežívajú menopauzu. Bola som jednou z týchto žien. Na konci každého dňa som bola taká unavená a smutná, podráždená, neustále v zlej nálade a neutíchajúce bolesti hlavy... Bála som sa hormonálnej terapie a rozhodla som sa najskôr vyskúšať niečo prirodzenejšie a jednoduchšie. Niekto mi odporučil Femisol a teraz ho používam takmer dva mesiace a cítim sa ako znovuzrodená. Akoby môj život bol opäť môj a ja si ho opäť užívam. Veľmi odporúčam!"

Soňa

53 rokov
"Skvelý produkt na návaly tepla. Zbožňujem tento prípravok a nemôžem bez neho fungovať."

Lucia

51 rokov
"Dobrý produkt.”

Eva

45 rokov
"Používam to na príznaky perimenopauzy. Návaly tepla/nočné potenie boli moje najväčšie problémy. Návaly tepla sú prakticky preč. A zisťujem, že sa mi zlepšila nálada. Vďaka bohu pre dobro môjho manžela! Tento doplnok vrelo odporúčam. Dúfam, že prejdem cez túto "zmenu" iba s Femisolom. Uvidíme?"

Beáta

" U mňa to funguje. Rýchle dodanie "

Alena

" Dobrá kvalita, dobrá skúsenosť. Som veľmi spokojná s produktom."

Zuzka

"Pomohlo mi to s vaginálnou suchosťou, takže si môžeme znovu užívať sex."

Jana

"Trpela som mnohými príznakmi, najmä návalmi tepla a nočným potením. Tento produkt mi skutočne pomohol s obidvomi mojimi problémami! Moje návaly tepla sa znížili o 75 %! Neprichádzajú tak často, nie sú také silné a netrvajú tak dlho! Nočné potenie je asi o 1/2 lepšie, ako bolo predtým, ale spím na temperovanej podložke a tá drží teplo. Užívam momentálne Femisol druhý mesiac a budem aj naďalej. Bola som naozaj prekvapená, že to začalo fungovať hneď, keď som začala tabletky užívať... žiadne klamstvá! Nemohla som tomu uveriť, ale začalo mi to fungovať tak rýchlo! Nevšimla som si, že by to fungovalo aj na moje ďalšie príznaky, ale tie dva, ktoré som spomenula, sú tie, s ktorými som bojovala najviac, takže som veľmi šťastná!"

Nina

48 rokov
"Femisol si kupujem už šesť mesiacov a som spokojná. Nehovorím, že už nemám žiadne príznaky, ale sú menej časté. V mojom prípade to znamená, že lepšie spím, som menej podráždená a pociťujem menšie výkyvy nálady. A to je len dobre. Tabletky sú malé a bez chuti, takže je ľahké ich prehltnúť. Som spokojná."

Katka

"Úžasný produkt na návaly tepla. Neviem si predstaviť fungovať bez neho."
Všetky práva vyhradené © 2012 - 2024
Production: MMstudio
close Používame súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z návštevy našej stránky.

Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Femisol. (Viac informácií)
OK